अनुसूची ४ राष्ट्रिय पञ्चायतमा निर्वाचित हुने सदस्य–संख्या

अनुसूची ४ राष्ट्रिय पञ्चायतमा निर्वाचित हुने सदस्य–संख्या

( धारा ३४ को उपधारा (२) को खण्ड (क) संग सम्बन्धित )

१. मेची अञ्चल                    सदस्य–संख्या

(१) ताप्लेजुङ्ग जिल्ला          १ जना

(२) पाँचथर जिल्ला               १ जना

(३) इलाम जिल्ला                २ जना

(४) झापा जिल्ला                २ जना

२. कोशी अञ्चल

(१) संखुवासभा जिल्ला        १ जना

(२) तेह्थुम जिल्ला             १ जना

(३) धनकुटा जिल्ला          १ जना

(४) भोजपुर जिल्ला           २ जना

(५) मोरङ्ग जिल्ला           २ जना

(६) सुनसरी जिल्ला           २ जना

३. सगरमाथा अञ्चल

(१) सोलुखुम्बु जिल्ला        १ जना

(२) ओखलढुङ्गा जिल्ला      १ जना

(३) खोटाङ्ग जिल्ला          २ जना

(४) उदयपुर जिल्ला            १जना

(५) सप्तरी जिल्ला            २ जना

(६) सिराहा जिल्ला           २ जना

४. जनकपुर अञ्चल

(१) दोलखा जिल्ला          १ जना

(२) रामेछाप जिल्ला         २ जना

(३) सिन्धुली जिल्ला        १ जना

(४) धनुषा जिल्ला           २ जना

(५) महोत्तरी जिल्ला       २ जना

(६) सर्लाही जिल्ला          २ जना

५. बागमती अञ्चल

(१) रसुवा जिल्ला         १ जना

(२) धादिङ्ग जिल्ला      २ जना

(३) नुवाकोट जिल्ला        २ जना

(४) सिन्धुपाल्चोक जिल्ला   २ जना

(५) काभ्रेपलाञ्चोक जिल्ला   २ जना

(६) काठमाडौं जिल्ला       २ जना

(७) भक्तपुर जिल्ला       १ जना

(८) ललितपुर जिल्ला      १ जना

(६) नारायणी अञ्चल

(१) चितवन जिल्ला      २ जना

(२) मकवानपुर जिल्ला   २ जना

(३) पर्सा जिल्ला         २ जना

(४) बारा जिल्ला         २ जना

(५) रौतहट जिल्ला       २ जना

७. गण्डकी अञ्चल

(१) गोरखा जिल्ला       २ जना

(२) तनहुँ जिल्ला         २ जना

(३) मनाङ्ग जिल्ला     १ जना

(४) लम्जुङ्ग जिल्ला     १ जना

(५) कास्की जिल्ला        २ जना

(६) स्यांग्जा जिल्ला       २ जना

८. धवलागिरि अञ्चल

(१) पर्वत जिल्ला         १ जना

(२) म्याग्दी जिल्ला     १ जना

(३) मुस्ताङ्ग जिल्ला  १ जना

(४) बाग्लुङ्ग जिल्ला   २ जना

९. लुम्बिनी अञ्चल

(१) गुल्मी जिल्ला       २ जना

(२) अर्घाखाँची जिल्ला  १ जना

(३) पाल्पा जिल्ला         २ जना

(४) नवलपरासी जिल्ला     २ जना

(५) रुपन्देही जिल्ला       २ जना

(६) कपिलवस्तु जिल्ला       २ जना

१०. राप्ती अञ्चल

(१) रुकुम जिल्ला         १ जना

(२) रोल्पा जिल्ला        २ जना

(३) सल्यान जिल्ला       १ जना

(४) प्यूठान जिल्ला        १ जना

(५) दाङ्ग जिल्ला          २ जना

११. भेरी अञ्चल

(१) दैलेख जिल्ला       २ जना

(२) जाजरकोट जिल्ला    १ जना

(३) सुर्खेत जिल्ला          १ जना

(४) बाँके जिल्ला             १ जना

(५) बर्दिया जिल्ला           १ जना

१२. कर्णाली अञ्चल

(१) डोल्पा जिल्ला       १ जना

(२) जुम्ला जिल्ला      १ जना

(३) कालीकोट जिल्ला     १ जना

(४) मुगु जिल्ला           १ जना

(५) हुम्ला जिल्ला         १ जना

१३. सेती अञ्चल

(१) बझाङ्ग जिल्ला      १ जना

(२) बाजुरा जिल्ला          १ जना

(३) डोटी जिल्ला          १ जना

(४) अछाम जिल्ला         २ जना

(५) कैलाली जिल्ला        १ जना

१४. महाकाली अञ्चल

(१) दार्चुला जिल्ला        १ जना

(२) बैतडी जिल्ला          २ जना

(३) डडेलधुरा जिल्ला        १ जना

(४) कञ्चनपुर जिल्ला      १ जना

 

सम्पूर्ण निर्वाचित सदस्य–संख्या –     ११२